Lady Melon İletişim

Reklam ve Sponsorluk

Yayın hayatına başladığı 2015 yılından bu yana moda, makyaj, magazin, makyaj videoları, eğlence ve güzellik konularında güncel, açıklayıcı ve bilgilendirici içerikler sunan Ladymelon.com; her geçen gün artan ziyaretçi sayısı, sürekli yükselen istatistikleri ve sık güncellenen içerikleriyle alanında prestijli bir moda blog olma yolunda ilerlemektedir.

Açıldığı günden bu yana 500 binden fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilen Ladymelon.com, 700 binden fazla sayfa gösterimi almıştır. Aylık ziyaretçi sayısı 30 bini bulan Ladymelon.com’un güncel verilerini aşağıda ki görselden inceleyebilirsiniz.

Ladymelon.com, kullanıcı odaklı içeriğiyle Google aramalarında kendine üst sıralarda yer bulan, Sosyal Medya’da tanınırlığı olan güçlü bir platformdur. Aynı zamanda reklamverenler için de marka değerini destekleyen prestijli bir Moda blogdur.

Eğer siz de Ladymelon.com ile büyümek istiyorsanız; reklam ve sponsorluk, etkinlik, kampanya veya diğer talepleriniz için iletişim sayfamdan mail atarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Modelleri

Tanıtım Yazısı

Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünü, hizmeti yada markayı Ladymelon.com ile kolay ve etkili bir şekilde hedef kitlenize duyurabilirsiniz. Oluşturduğunuz veya tarafımca oluşturulan advertorial içeriğiniz anlaşılan süre boyunca blogumda yayınlanır ve sosyal medya hesaplarımdan paylaşılarak içeriğin daha fazla kişiye ulaşması sağlanır.

Banner Reklam Gösterimi

Her geçen gün artan ziyaretçi sayısıyla daha geniş kitlelere ulaşan Ladymelon.com’a reklam vererek kullanıcıların markanızdan, kampanyalarınızdan ve servislerinizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

  • 970*280 px Matshead Reklam Alanı
  • 728*90 px Leaderboard Reklam Alanı
  • 300*250 px Sidebar Square Reklam Alanı
  • 336*280 px Large Rectangle Reklam Alanı
  • 300*600 px Sidebar Half Page Reklam Alanı
  • 468*60 px Banner Reklam Alanı
  • 120*600 px Skyscraper Reklam Alanı
  • 160*600 px Wide Skyscraper Reklam Alanı
  • 250*250 px Square Reklam Alanı

Davet Edebilirsiniz

Ladymelon.com’u düzenlemiş olduğunuz etkinliklerinize ve sosyal sorumluluk projelerinize davet ederek ziyaretçilerimizi haberdar edebilirsiniz.

Eğer siz de Ladymelon.com ile büyümek istiyorsanız; reklam ve sponsorluk, etkinlik, kampanya veya diğer talepleriniz için iletişim sayfamdan mail atarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazabilirsiniz