Moda Tasarımcılar

Vakko Esmod’da tanıtım günleri

Vakko Esmod'da tanıtım günleri
Yazar Lady Melon

Dünyanın ilk ve en köklü moda okulu Esmod işbirliğinde kurulan Vakko Esmod Moda Akademisi, 10 Mart’ta ‘Moda Tasarımı ve Yaratımı’ diploma programını tanıtacak.

Vakko Esmod Moda Akademisi, 10 Mart Cuma günü 11.00-12.30 saatleri arasında Fındıklı’daki okul binasında Moda Tasarımı ve Yaratımı Diploma Programını tanıtacak. Vakko Esmod Moda Akademisi, tanıtım gününde modaya ilgi duyan ve moda alanında kariyer yapmayı hedefleyenleri ağırlayacak.

Modanın tüm alanlarını kapsayan uluslararası seviyedeki eğitim programlarını anlatılacağı tanıtım gününde, Vakko Esmod Moda Akademisi’nin eğitmenleri de hem ders içeriklerinden hem de uluslararası tecrübelerinden bahsedecek.

Yazar Gözünde Makalenin Önemi
Yayınlanma Tarihi
Yayınlama
Vakko Esmod'da tanıtım günleri
Puan
51star1star1star1star1star

Yazar Hakkında

Lady Melon

Moda, magazin, sağlık ve makyaj videolarına dair herşeyi düşünün. Tartışmaya açık olmayan giyim (İç giyim, Dış gyim, Kadın ve Erkek giyim), makyaj ve sağlık kurallarını getirin aklınıza, İşte tüm bunları kapsayan Makyaj, Videolar (Melisa Beleli, Meryem Can, İlayda Özkök ve Cansu Akın), Sağlık ve Moda Blog yazılarımızla karşınızdayız.

Yorum Yazabilirsiniz