Pembe rengi hangimiz sevmeyiz ki? Özellikle daha açık pastel tonlarındaki pembeleri mezuniyet gecesinden, düğün davetlerine, özel günlerimizden, günlük kombinlerimize kadar pek çok yerde kullanıyoruz. Ama pembe bu sezon aramıza iddialı bir giriş yaparak koyu tonlarından biri olan fuşya ile bizi büyülüyor.

Fuşya pembenin gücünü iki katına çıkarmak ve daha dikkat çekici bir görünüm için pembeyi kırmızı ile de çarpıştırabilirsiniz. Beyaz, siyah pembenin yanında daha sakin bir görünüm oluştursalar da bu sezon pembe olabildiğince ön planda olmak istediği için farklı renk ve desen birleşimlerinin peşindeyiz.

Özellikle oversize kazaklardan, volanlı eteklere ve hatta çanta ve botlara kadar her parçada pembeyi bulabiliyoruz. İster pembeyi her parçada kullanın isterseniz kot-beyaz tişört ikilisine fuşya pembe iddialı bir ayakkabı ile güç katın, seçim sizin!

Yazar Gözünde Makalenin Önemi
Yayınlanma Tarihi
Yayınlama
Trend alarmı: Pembenin 50 tonu
Puan
51star1star1star1star1star

Yazar Hakkında

Lady Melon

Moda, magazin, sağlık ve makyaj videolarına dair herşeyi düşünün. Tartışmaya açık olmayan giyim (İç giyim, Dış gyim, Kadın ve Erkek giyim), makyaj ve sağlık kurallarını getirin aklınıza, İşte tüm bunları kapsayan Makyaj, Videolar (Melisa Beleli, Meryem Can, İlayda Özkök ve Cansu Akın), Sağlık ve Moda Blog yazılarımızla karşınızdayız.

Yorum Yazabilirsiniz