Moda Tasarımcılar

Chloe’de yeni dönem

Chloe'de yeni dönem
Yazar Lady Melon

Chloe’nin yeni kreatif direktörü Louis Vuitton’un önemli tasarımcılarından Natacha Ramsay-Levi oldu. Ramsay-Levi ilk koleksiyonunu önümüzdeki Eylül ayında Paris Moda Haftası’nda sergileyecek.

Clare Waight Kelle, geçtiğimiz hafta Paris Moda Haftası’nda Chloe ile son koleksiyonunu tanıttı. Bu son şovun ardından Chloe kreatif direktörlük koltuğuna kimin oturacağını resmi olarak açıkladı.

Louis Vuitton’da Nicholas Ghesquiere’nin sağ kolu olarak nitelendirilen Natacha Ramsay-Levi, Chloe’nin yeni kreatif direktörü seçildi.

Ramsay-Levi, kariyerine Ghesquiere ile 2002 yılında Balenciaga’da başlamıştı. Ardından Hermes ve Acne Studios ile çalışan modacı, son olarak Louis Vuitton’da görevliydi.

Ramsay-Levi’nin yeni ilkbahar/yaz Chloe koleksiyonu Paris Moda Haftası’nda görücüye çıkacak.

Yazar Gözünde Makalenin Önemi
Yayınlanma Tarihi
Yayınlama
Chloe'de yeni dönem
Puan
51star1star1star1star1star

Yazar Hakkında

Lady Melon

Moda, magazin, sağlık ve makyaj videolarına dair herşeyi düşünün. Tartışmaya açık olmayan giyim (İç giyim, Dış gyim, Kadın ve Erkek giyim), makyaj ve sağlık kurallarını getirin aklınıza, İşte tüm bunları kapsayan Makyaj, Videolar (Melisa Beleli, Meryem Can, İlayda Özkök ve Cansu Akın), Sağlık ve Moda Blog yazılarımızla karşınızdayız.

Yorum Yazabilirsiniz