Moda Stil Önerileri

Pembe renk nasıl kombinlenir?

Pembe Kombin Kapak Görsel-min
Yazar Lady Melon

Sezonun en gözde ve dikkat çekici trend rengi olan pembe rengi birden fazla renk ile, birbirinden farklı tarzda kullanmak mümkün. Pembeye en yakışan renk ve kombinlerini sizler için araştırdık.

Ana renklerden olan beyaz hemen hemen her renkle uyum sağladığı gibi pembe ile de oldukça sakin ve zarif bir çizgi oluşturuyor. Eğer iddialı bir tonda pembe bir eteğiniz varsa, siz fazla dikkat çekmeden ama şıklığı da elden bırakmak istemiyorsanız pembe parçaları beyaz ile kombinleyerek dilediğiniz her ortama uygun bir kombin oluşturabilirsiniz.

Mudo

 

Pembenin gençlik havası ile siyahın gizemli asi tavrı çarpıştığında ortaya serseri bir küçük kız çıkabilir! Siyah renk olarak da pembenin canlılığını çok iyi dengeleyecek ve pembe renk seçmenize rağmen size asi, cool ve bazen grunge bir hava bile katacaktır. Topuklu bir ayakkabı ile güçlü bir kadın stili oluştururken spor bir ayakkabı ile de salaş bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Zara

Modayı ve trendleri sevenler, her daim trend ve sıra dışı bir görünümün peşinde koşanlarınız varsa özellikle bu sezon ton sür tonu mutlaka denemeli. Farklı pembe tonlarını ya da bizzat aynı pembe tonunu tüm parçalarda kullanmak hem çok trend hem de çok havalı durabiliyor. Eğer koyu tonları kullanmak sizi yoracaksa bu stili daha pastel tonlu pembeler arasında kullanabilirsiniz.

Zara

Canlı renkleri bir arada kullanmak hem bahar ve yaz döneminde mevsime uygun bir geçiş olacaktır hem de sizin enerjinizi yükseltecektir. Yeşil, sarı ve mavi gibi renklerle bir arada çok iyi duran pembeyi desenli ve renkli parçalarda detay olarak kullanabilirsiniz. Bu tip kombinlerde bolca renk ya da farklı desenleri bir arada kullanmaktan kaçınmayın! 

Beymen

 

Yazar Gözünde Makalenin Önemi
Yayınlanma Tarihi
Yayınlama
Pembe renk nasıl kombinlenir?
Puan
51star1star1star1star1star

Yazar Hakkında

Lady Melon

Moda, magazin, sağlık ve makyaj videolarına dair herşeyi düşünün. Tartışmaya açık olmayan giyim (İç giyim, Dış gyim, Kadın ve Erkek giyim), makyaj ve sağlık kurallarını getirin aklınıza, İşte tüm bunları kapsayan Makyaj, Videolar (Melisa Beleli, Meryem Can, İlayda Özkök ve Cansu Akın), Sağlık ve Moda Blog yazılarımızla karşınızdayız.

Yorum Yazabilirsiniz