Moda

Allday, Stil Sahibi Kadınların Adresi

Yazar Lady Melon

Allday

Tesettür giyime farklı bir soluk getiren, yenilikçi, yaratıcı ve lider bir platform olma yolunda hızla ilerleyen Allday, geleneksel ile moderni buluşturduğu çizgisinde genç, tesettürlü bayanlara; özgün, rahat ve her gün kullanabilecekleri modeller üretiyor. Giyime sadece şıklık değil, değer de katan modanın mimarı Allday, sektöre genç, dinamik ve modern bir bakış açısı kazandırıyor.

Sezon trendlerini yakından takip eden Allday, kendini sürekli yeniliyor, güncelliyor. Sezonun aranan parçaları, popüler renkleri, sevilen detayları Allday koleksiyonun şekillenmesinde etkili oluyor. Klasiğin ve modernin uyumlu biçimde harmanlandığı koleksiyon, tesettür giyim sektörü için iddialı bir koleksiyon olma özelliği taşıyor. Üst giyim, alt giyim ve dış giyimdeki zengin renk ve model çeşitleriyle her beğeniye hitap ediyor. Allday, sadece giyim kategorisiyle değil, aksesuar kategorisindeki çeşitlilikle de sezonu yansıtıyor. Kombinlerinizin esas kahramanı olan aksesuarlarınızı seçmek için Allday’in aksesuar kategorisine göz atabilirsiniz.

Allday – Tesettür Giyim’e Dair Tüm Ürünler

İmalat ve satış faaliyetlerine 1994 yılında başlayan Allday, 2015 yılında online mağazası kurdu. Online satış kolaylığıyla kaliteli ve özgün tasarımlı Allday ürünlerine koşulsuz, şartsız değişim ve iade garantisiyle sahip olabilirsiniz. Özel günlere duyarsız kalmayan Allday, yıl boyunca sürpriz özel kampanyalarıyla sizi şaşırtıyor. Allday, her fiyat aralığında yer alan tesettür elbise, tunik, gömlek, pantolon, ferace ve etek modelleriyle her keseye hitap ediyor.

Ramazan Bereketi

Ramazan ayının maddi ve manevi bereketi Allday koleksiyonuna da yansıyor. Allday’ de ‘Her Gün 1 Ürün 1 Büyük İndirim’ kampanyası ile Ramazan ayı boyunca her gün 1 üründe sürpriz indirim var. Ayrıca, ‘Seçili Ürünlerde Etiketin Yarısı’ kampanyası ile ürünün yarısını Allday ödüyor. Allday’in ‘Bereketli Ürünler’ kategorisini incelemeniz için www.allday.com.tr adresine bekleriz. Allday sadece bir tık uzağınızda…

Yazar Hakkında

Lady Melon

Moda, magazin, sağlık ve makyaj videolarına dair herşeyi düşünün. Tartışmaya açık olmayan giyim (İç giyim, Dış gyim, Kadın ve Erkek giyim), makyaj ve sağlık kurallarını getirin aklınıza, İşte tüm bunları kapsayan Makyaj, Videolar (Melisa Beleli, Meryem Can, İlayda Özkök ve Cansu Akın), Sağlık ve Moda Blog yazılarımızla karşınızdayız.

Yorum Yazabilirsiniz