Alışveriş Moda

Arzu Sabancı Koton için hazırladı

Arzu Sabancı Koton
Yazar Lady Melon

Arzu Sabancı ve Koton güçlerini birleştirerek özel bir kapsül koleksiyona imza attı. Koleksiyon 67 parçadan oluşuyor.

Tüm dünyada popüler olan militer ve marin tarzlara modern ve özgün bir bakış açısı getiren ‘Arzu Sabancı for Koton’ koleksiyonu, feminenliği ön plana çıkaran militer çizgileri ve canlı renkleri modern bir tarzda yorumlayan marin tasarımları ile moda severlerin karşısına çıkıyor.

Arzu Sabancı, “Sadece ismimi verdiğim değil, tüm detayları ile keyifle ilgilendiğim, gerçekten çok içime sinen, gururla arkasında durduğum bir iş oldu. Umarım uzun yıllar birlikte yol almaya devam ederiz. Moda tutkunlarının yalnızca askıda beğenmelerini değil, üzerlerine giydiklerinde de iyi hissetmelerini sağlamak üzere her bir parça üzerinde özenle çalıştım” sözleriyle koleksiyonu anlattı.

Koleksiyon, dore ve lamenin önderlik ettiği işlemeler ve yıldız motifleri ile en zarif şekilde ortaya koyuyor. Koleksiyonda ön plana çıkan parçalarını ışıltılı işlemelerle süslenen militer parka, maskülenlikten feminenliğe yumuşak bir geçiş yapan kol detaylı poplin gömlek, sırt detaylı haki ceket oluşturuyor.

Yazar Gözünde Makalenin Önemi
Yayınlanma Tarihi
Yayınlama
Arzu Sabancı Koton için hazırladı
Puan
51star1star1star1star1star

Yazar Hakkında

Lady Melon

Moda, magazin, sağlık ve makyaj videolarına dair herşeyi düşünün. Tartışmaya açık olmayan giyim (İç giyim, Dış gyim, Kadın ve Erkek giyim), makyaj ve sağlık kurallarını getirin aklınıza, İşte tüm bunları kapsayan Makyaj, Videolar (Melisa Beleli, Meryem Can, İlayda Özkök ve Cansu Akın), Sağlık ve Moda Blog yazılarımızla karşınızdayız.

Yorum Yazabilirsiniz