Cilt Bakımı Makyaj

ZEITGARD SEROX İLE BÜYÜLEYİCİ DUDAKLAR

dudak-dolgunlaştırıcı-min

ZEITGARD SEROX İLE BÜYÜLEYİCİ DUDAKLAR: Zeitgard Dudak Dolgunlaştırıcı Krem

Avrupa’nın kozmetik devi LR Health & Beauty’den bir yenilik daha… Ultra Filling Speres ve E Vitamini içeren yenilikçi formüle sahip Zeitgard Serox Dudak Dolgunlaştırıcı Krem ile dolgun ve çekici dudaklara sahip olmak artık hayal olmaktan çıkıyor.

Angeline Jolie, Scarlett Johannson, Jessica Alba ve Monica Bellucci… Her kadının sahip olmak istediği dolgun dudaklarıyla ünlü Hollywood yıldızları. Alman kozmetik devi LR Health & Beauty, çıkardığı yeni ürünü Zeitgard Serox Dudak Dolgunlaştırıcı Krem ile hayalleri gerçekleştiriyor.
Uygulama yapıldığı andan itibaren etkisi hemen hissedilen krem dudaklarda % 15’e kadar daha fazla dolgunluk sağlarken, dudak kırışıklıklarını da ortadan kaldırıyor.
Zengin içeriği ve kolay kullanımıyla vazgeçilmezleriniz arasında kısa sürede yerini alacak olan Zeitgard Serox Dudak Dolgunlaştırıcı Krem ile büyüleyici ve kışkırtıcı dudaklara sahip olacaksınız.

Yazar Gözünde Makalenin Önemi
Yayınlanma Tarihi
Yayınlama
ZEITGARD SEROX İLE BÜYÜLEYİCİ DUDAKLAR
Puan
51star1star1star1star1star

Yazar Hakkında

Ferhat Köydedurmaz

1995 yılında İstanbul'da doğdu. Kırklareli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığını bitirdi. Şuan hala Bilgisayar Mühendisliğini kazanabilmek için DGS'ye çalışmakta. Genellikle güne FPS tarzında oyunlarla başlar ve film,dizi izleyerek devam eder. Boş zamanlarında merak ettiği tüm programları kurcalayarak öğrenmeye çalışır.

Yorum Yazabilirsiniz