Cilt Bakımı Makyaj

Max Factor Lasting Perfomance Fondöten ile Kusursuz Doğallık

max factor

Max Factor Lasting Perfomance Fondöten ile Kusursuz Doğallık;

Max Factor Lasting Perfomance Fondöten kalıcı doğal güzellik tüm gün sizinle olsun

Max Factor, kusursuz doğal görünümün gün boyu sürmesi için Lasting Perfomance Fondöteni geliştirdi. Dokunarak dağılmaya karşı geliştirilen esnek, hafif formülü ile etkisi gün boyu süren fondöten, kusursuz bir doğal görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

Max Factor, makyaj uzmanlarından ilham alarak tasarladığı Max Factor Lasting Perfomance Fondöten ile tüm gün kalıcı kusursuz, doğal güzelliğe kavuşmanızı sağlıyor. Üç farklı yağ emici formülü, fondöten üzerinde oluşturduğu koruyucu tabakası dokunarak dağılmaya karşı direnç sağlayarak uzun süre etki yaratıyor. Esnek ve hafif formülü cildinizle mükemmel uyumu yakalıyor ve kusursuz, doğal bir güzellik vadediyor.

Max Factor Lasting Perfomance’ın sıcak, soğuk ve nötr cilt tonlarına uygun farklı renk alternatifleriyle harika ve doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ferhat Köydedurmaz

1995 yılında İstanbul'da doğdu. Kırklareli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığını bitirdi. Şuan hala Bilgisayar Mühendisliğini kazanabilmek için DGS'ye çalışmakta. Genellikle güne FPS tarzında oyunlarla başlar ve film,dizi izleyerek devam eder. Boş zamanlarında merak ettiği tüm programları kurcalayarak öğrenmeye çalışır.

Yorum Yazabilirsiniz